Witamy na blogu!

Cześć!

 

Znalazłeś się na blogu, na którym publikowane będą informacje powiązane z tematyką płatności mobilnych. Mimo, że jest to nasz przewodni temat – widoczny nawet w nazwie domeny, będziemy publikować również wpisy dotyczące tematów pobocznych – zawsze jednak związanych z płatnościami.

Znajdziesz tutaj wiedzę dotyczącą wszystkich dostępnych (przede wszystkim w Polsce) rozwiązań i dowiesz się jak najłatwiej wydać Twoje pieniądze!

Bo widzisz, uznaliśmy, że skoro mamy tak fajną domenę i chcielibyśmy napisać coś o płatnościach mobilnych – to czemu nie? W naszym odczuciu płatności mobilne nie są doceniane. Uważamy, że to błąd, ponieważ mają one mnóstwo zalet zarówno dla ogniw świadczących usługi, jak i dla konsumentów. Dla przykładu:

  • szybkość i prostota płatności – np. w przypadku modelu SMS Premium, płatności dokonujesz za pośrednictwem jednego SMSa;
  • wygoda;
  • odroczenie płatności – za dane dobro płacisz w momencie otrzymania faktury od operatora;
  • duże pokrycie – liczba osób posiadających telefon komórkowy jest większa niż liczba osób posiadających konto bankowe; jest to determinanta bezpośrednio przekładająca się na konwersję.

Tak na prawdę zalet jest więcej, ale nie będziemy wymieniać wszystkich, bo nie mielibyśmy później o czym pisać.

 

Podsumowując – zachęcamy do czytania bloga i korzystania z płatności mobilnych. Dzięki temu podmioty będące na szczycie piramidy (telekomy) przywiążą większą uwagę do tej gałęzi ich działalności, a co za tym idzie warunki realizacji transakcji jak i poziom obsługi klienta zwiększy się – ku ogólnej uciesze!

Newslettery, mejle czy archiwa znajdziesz po prawej stronie. W każdej chwili jest z nami kontakt i każdemu odpowiadamy. Do zobaczenia!

Leave a Comment

PLAY blokuje subksrypcje Premium Rate